Technologia

Poliuretanowe Izolacje Natryskowe - technologia

Technologia natryskowych pian poliuretanowych i powłok polimocznikowych swoimi początkami sięga lat 80-tych ubiegłego stulecia. Ogromne doświadczenie, zdobyte na przestrzeni dekad, zaowocowało dopracowaniem wyjątkowych formuł materiałowych. Dzięki temu możliwe było stworzenie bezkonkurencyjnych technologii ociepleniowych i izolacyjnych, których wyjątkowe właściwości zostały docenione na całym świecie przez inżynierów, architektów, wykonawców, oraz przede wszystkim przez końcowych użytkowników obiektów czy  inwestorów budowlanych.

Niezmiennie napływają do nas pozytywne sygnały od inwestorów .Naszym obowiązkiem jest udostępnienie możliwości zdobycia wiedzy i podniesienia  świadomości na temat technologii natryskowych izolacji budynków, która z wielką korzyścią zastępuje i wypiera niedoskonałe, tradycyjne materiały izolacyjne. Nieporównanie wysokie parametry produktów  Crossin Insulations, stanowią o jakości oferowanych produktów.

Ponadto piany natryskowe Crossin Insulations to: trwałość, niezmienność w czasie, rewolucyjne oszczędności, szczelność termiczna i wilgociowa, wygłuszenie konstrukcji, ekologiczność, stabilność wymiarowa, pełna sprawność i efektywność w ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach, bezwonność, wysoka klasa odporności na ogień oraz brak ograniczeń w zakresie okresów prac instalacyjnych.